KONST / Litografier / Litografi 8023095
nr 802 3095
Litografi
Oidentifierad konstnär, 20/60, signerad, motivets mått: 58x48
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:47:43
1.000 kr
150 kr
250 kr
500 kr
700 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr